Reagujte bez životopisu

Kuriér

Sisa Logistic s. r. o.

Miesto práce
Vrbové
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiac- odmeňovanie sa odvíja od počtu úspešných stopov, doručených a vyzdvihnutých balíkov ( od 1300 Eur - 2000 Eur), takže iniciatíve sa medze nekladú - palivový príplatok vo forme tankovacej karty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuriérske služby pre oblasť Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Senica na firemnej dodávke, zahŕňajúce:
- doručovanie a vyzdvihovanie zásielok vo zverenom regióne

- manipulácia so zásielkami, súčinnosť pri vykladaní a nakladaní     zásielok

- práca so skenerom, v ktorom je možná platba zásielok na dobierku

- komunikácia so zákazníkmi

- práca: pondelok až piatok, počas štátnych sviatkov sa nepracuje

- dochádzkový bonus

- odmena za kvalitu prevedených služieb

- palivový príplatok vo forme takovacej karty

- príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív

- stála práca, s možnosťou privyrobenia počas dní (období) so zvýšeným počtom balíkov

Informácie o výberovom konaní

- Kuriér na firemnú dodávku: od 1300 -2000 Eur
- Zaškolenie s kuriérom s dlhoročnou praxou
- Poskytneme vozidlo, telefón, skener s platobným teminálom v jednom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii kuriér je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vedením dodávky a znalosť lokality,
- zodpovedný, spoľahlivý,

- príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi,
- s aktívnym prístupom a chuťou pracovať

Kuriérska spoločnosť spolupracujúca so GLS-Slovakia sídliaca vo Vrbovom.
Pôsobiaca v okresoch Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Senica.
Príjemné pracovné prostedie, veľmi dobrá vybaveniosť depa, 100% platobná disciplína.

Kontakt

ID: 4028413  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac