Business Development / Key Account Manager - elektroinštalačný materiál

SKY SELECT INT.

Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 3 200 EUR/měsícfixní plat + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizice – hledání nových obchodních příležitosti zejména v oblasti západního Slovenska se zaměřením na všechny prodejní kanály na trhu s elektroinstalačním materiálem - investory projektů, specializované projekční firmy a projektanty elektroinstalací, odborné realizační firmy, specializované elektrotechnické velkoobchody

• prodej produktů s vyšší kvalitou a přidanou hodnotou, prosazení produktů do připravovaných a realizovaných projektů

• Péče o stávající klienty, rozvoj vztahů, zavádění nových produktů

• Návštěvy u zákazníků s důrazem na vyhledávání uplatnění produktů i projektů, odborné poradenství pro uplatnění produktů společnosti

• Sledování aktivit konkurence

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vysoce kvalitními produkty
• práce z home office
• motivační mzdové ohodnocení dle výsledků - fix + odměna za splnění plánu
• mobil, notebook a služební automobil, který je možno využít i pro soukromé účely
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• systém vzdělávání
• v případě rozvinutí trhu na dostatečnou úroveň možnost kariérního postupu

Informace o náboru

Je nutné elektrotechnické vzdělání a zkušenost obchodního zástupce se sortimentem elektroinstalačního materiálu.

Děkujeme předem za zaslání životopisu, ze kterého bude zřejmá vaše praxe v prodeji a znalost trhu s elektromateriálem, tedy kdy, jaký materiál a jaké cílové skupině jste prodával/prodávala.
Vyhovujícím kandidátům rychle odpovíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní firma s 90ti letou tradicí vyrábějící špičkové elektrotechnické komponenty pro elektroinstalaci budov s rozšiřuje svůj obchodní tým
Pozice je podřízena obchodnímu řediteli pro ČR a Slovensko

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchodní zástupce / sales manager - komponenty elektro

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti na pozici v prodeji v oboru elektrotechniky, znalost trhu ve výše popsaných segmentech trhu v oboru elektro
• SŠ nebo VŠ elektrotechnická, odborné znalosti v elektroinstalacích budov
• zkušenosti v jednáních s realizátory projektů
• schopnost aktivní komunikace s projektanty a investory
• reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
• orientace na výkon a úspěch
• ŘP sk. B aktivní řidič a ochota být stále na cestách
• Vítáme znalost angličtiny nebo němčiny
• Vzhledem k hlavní lokalitě působnosti bydliště v lokalitě Nitra, Trenčín, Trnava, Prievidza, Banská Bystrica nebo Bratislava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4027602  Megjelentetés dátuma: 1.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/měsíc