Celé Slovensko - Key account manager - predaj zdravotníckych pomôcok v nemocniciach

SKY Medical, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacPlus odmeny z predaja podľa odmeňovacieho systému. Uvedená základná zložka mzdy je minimálna. Môže byť navyšená úmerne skúsenostiam kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadame skúseného obchodníka pre priamý predaj zdravotnických pomôcok v nemocniciach (nie farmaceutické výrobky, nie doplnky stravy). Prax v odbore min 3 roky je podmienkou.
Náplň práce:
- pravidelné stretnutia s klientmi
- poskytovanie odborných informácií o našich produktoch a ich použití
- vytváranie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi
- aktívne vyhľadávanie nových klientov, analýza trhu a hľadanie nových možností / nemocnice, nemocničné lekárne a iné zdravotnícke zariadenia /
- pravidelné informovanie zákazníkov o nových produktoch
- účasť na rôznych konferenciách a sympóziách
- organizácia a odborná prezentácia produktov na lokálnych seminároch, slúžiacich k odbornej propagácii
- organizovanie interných seminárov a školení pre zdravotnícky personal
- visibilita produktov, budovanie a podpora nových produktov na trhu
- aktívna podpora pri vypracovaní marketingových materiálov
- iniciovanie a príprava obchodnej stratégie
- aktívna komunikácia v AJ

- Práca v novo vytvorenom dynamickom tíme
- Finančné odmeny podľa výsledkov
- Odborné vzdelávanie
- Flexibilný pracovný čas
- Mobilný telefón, notebook, auto

Informácie o výberovom konaní

Budú kontaktovaní vybraní uchadzači.
Splnenie všetkých podmienok pre uchádzača je základom pre úspešný postup vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnické zameranie, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s predajom zdravotníckeho materiálu a zdravotníckych potrieb ( nie farmaceutické výrobky a doplnky stravy)
• obchodný drive, zanietenie pre vec
• silné prezentačné a vyjednávacie zručnosti
• analytické myslenie, kreatívny prístup
• technické myslenie, osobná angažovanosť, samostatnosť, zodpovednosť,flexibilita, spoľahlivosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov, príjemné vystupovanie, komunikačná znalosť anglického a slovenského jazyka (na dennej báze)

Sky Medical a.s. je technologický startup, ktorý sa zaoberá výlučne zdravotníckými pomôckami. Spoločnosť pôsobí v oblasti výroby jednorazových zdravotníckych pomôcok a poskytovania poradenských služieb v oblasti podnikania na trhu so zdravotníckymi pomôckami. Sky Medical a.s. je multikultúrna spoločnosť so zahraničným kapitálom. V spoločnosti vládne neformálna atmosféra čo vytvára predpoklad vybudovania mladého dynamického tímu ľudí, ktorých práca baví. Od členov nášho tímu očakávame kreativitu, nadšenie a samostatné myslenie.
Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami v zriedkavej pre Slovensko oblasti podnikania a neobmedzenými možnosťami osobného rozvoja, tento job je ideálny pre teba!
www.med-sky.com
ID: 3861154  Megjelentetés dátuma: 11.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac