Vinár technológ na veľké objemy

Sky Group Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malé Ripňany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa dohody, výsledkov, dĺžky praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za práce vo vínnej pivnici.
Zodpovednosť za výrobu vína a dodržiavanie HACCP.
Obsluha strojov a zariadení vo vínnej pivnici.
Manipulácia s hroznom a vínom, spracovanie, výroba.
Vypracovávanie a dodržiavanie výrobných postupov.
Zodpovednosť za nákup hrozna, prípravkov na výrobu vína a obalového materiálu.
Zodpovednosť za koordinovanie a organizovanie podriadených.
Zodpovednosť za dodržiavanie sanitárnych a bezpečnostných opatrení.
Vedenie agendy spojenej s výrobou.
Komunikácia s príslušnými úradmi z oblasti hygieny, výroby a certifikácie vína.
Dodržiavanie všetkých bezpečnostných pravidiel pri výkone svojich pracovných činností.
Vykonávanie pracovných činností tak, aby nedochádzalo k úrazom i voči tretím osobám.
Reportovanie konateľovi spoločnosti.
Vykonávanie práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vinohradníctvo/vinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť pri riešení úloh
zodpovednosť
organizačné schopnosti
komunikačné schopnosti
vysoké pracovné nasadenie
lojalita

Spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o. sa zaoberá viacerými aktivitami v oblasti poľnohospodárskej a potravinárskej výroby.
Hospodári na pôde s výmerou 1200ha v okrese Topoľčany, má vlastné skladovacie kapacity, silá, sušičku, vozový a strojový park.
Prevádzkuje moderné vinárstvo Vinum Nobile Winery v Malých Ripňanoch s kapacitou výroby 1mil fliaš ročne. Spracováva hrozno výlučne z vlastných vinohradov s výmerou 90ha. Vyrába víno pod značkami Vinum Nobile, Malé Ripňany a Slovak Valley určené pre retail, HORECA segment a privátnu klientelu. Každoročne sa zúčastňuje vinárskych súťaží v SR a zahraničí, kde pravidelne získava ocenenia v Národnom salóne vín SR a medaile na prestížnych festivaloch v Paríži, Lyone, Madride, Viedni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3462082  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac