Lekár v záchrannej zdravotnej službe - Trnava, Nováky, Lučenec, Revúca, Hnúšťa, Veľký Krtíš, Svidník, Kežmarok

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500 eur brutto plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár ambulancie ZZS samostatne:

- vykonáva prvotné zhodnotenie zdravotného stavu osoby, ktorá potrebuje poskytnutie neodkladnej zdravotnej starostlivosti,
- vykonáva triedenie zranených a určuje závažnosť poškodenia zdravia, priority liečby a ošetrenia,
- odoberá anamnézu, zisťuje a rozpoznáva rizikové faktory, cielene ich vyhodnocuje,
- navrhuje a vykonáva najvhodnejšie diagnostické postupy a interpretuje ich výsledky,
- vykonáva diferenciálnu diagnostiku, stanovuje hlavné a vedľajšie diagnózy v súlade s anamnézou a fyzikálnym vyšetrením, intervenčnými a ďalšími vyšetreniami,
- navrhuje liečebné nefarmakologické a farmakologické výkony,
- vykonáva potrebnú liečbu a iné súvisiace činnosti,
- riadi súčinnosť medzi viacerými poskytovateľmi neodkladnej zdravotnej starostlivosti.
- zaobchádza so zvereným majetkom v zmysle dohody o hmotnej zodpovednosti, dodržuje štandardné pracovné postupy, používa ochranné pracovné prostriedky, pridelený pracovný odev a obuv, navrhuje nadriadenému prípadné vylepšenia v organizácii práce posádky a rešpektuje pokyny nadriadeného

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala kontaktujte nás, prípadne zašlite prosím svoj životopis na nižšie uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár, aj absolvent lekárskej fakulty

• lekár so špecializáciou v špecializačnom odbore urgentná medicína alebo v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna medicína,
• lekár s inou špecializáciou, ako je urgentná medicína alebo anestéziológia a intenzívna medicína, ktorý je pripravený konzultovať svoj postup s lekárom so špecializáciou v špecializačnom odbore urgentná medicína alebo so špecializáciou v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna medicína príslušného poskytovateľa,
• lekár, ktorý je najmenej šesť mesiacov zaradený do špecializačného štúdia v špecializačnom odbore urgentná medicína alebo v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna medicína, alebo má preukázateľnú prax na pracovisku anesteziológie a urgentnej medicíny v rozsahu najmenej 6 mesiacov, ktorý je pripravený konzultovať svoj postup s lekárom so špecializáciou v špecializačnom odbore urgentná medicína alebo so špecializáciou v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna medicína príslušného poskytovateľa

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3532211  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 eur brutto plus príplatky