Recepčná / Informátor - Trenčín

Falck Záchranná a.s. v likvidácii

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 eur brutto + odmeny za služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavuje osobné , telefonické, internetové objednávanie klientov
• vybavuje požiadavky klientov
• podáva informácie o produktoch a službách
• zabezpečuje manažment pacientov

- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Falck Healthcare, a.s.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štrukturovaným životopis v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť Falck SK si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

V zdravotníctve

Počet rokov praxe

1

• výhodou sú skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• všeobecný rozhľad a ochota neustále sa vzdelávať
• príjemné vystupovanie a nadštandardný proklientsky prístup je nutný
• výhodou je skúsenosť so zdravotníctvom

Spoločnosť Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1906. V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní školení v oblasti ochrany života a zdravia. Na Slovensku pôsobí skupina Falck od roku 2005.
Falck Fire Services a.s. poskytuje služby požiarnej ochrany pre priemyselné podniky, organizuje tréningy a školenia protipožiarnej ochrany. Ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3392539  Megjelentetés dátuma: 13.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 650 eur brutto + odmeny za služby