Servisný technik

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat od 1200€ v závislosti od tvojich skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a samostatného servisného technika, ktorý bude našou predĺženou rukou u zákazníka - Jaguár.
Ak ťa bavia moderné technológie, rozumieš sa elektrike (máš min. vyhlášku §21), chceš sa vŕtať v strojoch a hľadať príčiny ich nefunkčnosti tak si na správnom mieste.
Budeš pracovať v priestoroch výrobného závodu Jaguár, kde máme naše automatické dopravné zariadenia.
Budeš dohliadať na ich servis a keď nastane chyba, budeš zodpovedný za jej odstránenie.

Ponúkame ti prostredie plné nových technológií,
fajn kolegov,
niekoľko tímových a firemných akcií do roka,
stravné lístky, ktoré hradíme v plnej miere my,
možnosť vlastného rozvoja a v prípade záujmu aj kariérneho rastu.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV a my sa Ti určite ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Elektrotechnik min. §21.
Technické a strojárske zameranie.
Samostatnosť a flexibilita.
Výborný zdravotný stav.
Bezúhonnosť.

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3553201  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat od 1200€ v závislosti od tvojich skúsenosti