Projektový management ovládací prvky

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Chcete se podílet na vývoji dílů, které v sobě snoubí hned několik oborů jako jsou mechanika, elektronika, ergonomie a design?

Chcete působit v mezinárodním týmu kolegů a dodavatelů?

Zajímáte se o vývoj v automobilovém průmyslu?

Chcete vědět, co vše se skrývá za obyčejným stisknutím tlačítek ve vozech?

Chcete mít jedinečnou možnost, aby výsledky vaší práce byly hmatatelně vidět ve vozech Škoda po celém světě a abyste se jimi mohli pochlubit Vašim blízkým?

Pak čtěte dále a přihlaste se na pozici!

Vaším polem působnosti bude koordinace vývoje spínačů sloužících k ovládání většiny el. funkcí v interiéru vozu.

Co u nás budete dělat?

• Koordinovat vývoj spínačů a přepínačů a podvolantového přepínače (známějšího pod pojmenováním Lucas)
• Podílet se na tvorbě ovládacího konceptu vozu a vzhledu interiéru
• Vypracovávat technická zadání, podle kterých se budou díly vyvíjet a zkoušet s externími dodavateli
• Navrhovat technická i elektrická řešení dílů
• Vyhodnocovat výsledky zkoušek a navrhovat opatření k nápravě zjištěných nedostatků
• Organizovat a účastnit se technických jednání s dodavateli
• Komunikovat s ostatními odděleními Škodovky i koncernu VW

Co musíte znát, mít a umět?

• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technické, příp. elektrotechnické)
• Uchazeč s praxí v oboru výhodou
• AJ nebo NJ - úroveň B1 (středně pokročilá znalost)
• Zájem o automobily
•Potřebné specifické know-how budete čerpat za podpory zkušeného mentora, důležitý je Váš aktivní zájem o věc, vzdělávat se a rozvíjet
• Znalost plastů, elektroniky výhodou

Co od nás můžete získat?

• Zázemí stabilního týmu
• Příjemné pracovní prostředí
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Moderní mezinárodní pracovní prostředí
• Možnost kariérního i odborného růstu
• Práci s nejnovějšími technologiemi
• Pravidelné variabilní finanční bonusy
• Vzdělávací kurzy a školení
• Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
• Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
• 5 týdnů dovolené
• Možnost home office
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Služební smartphone a notebook
• Možnost účastnit se mezinárodních veletrhů a dalších automotive akcí
• Možnost testovat konkurenční vozy
• Dotované stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců