Mechanik elektro. zařízení (m/ž) - údržba slévárny a kovárny

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Provádět a zajišťovat opravy, seřizování, údržbu
  • Provádět výměnu elekt. částí technicky složitých automatických strojů a zařízení
  • Provádět kontrolu a diagnostiku jednotlivých strojů a zařízení
  • Práci s technickou dokumentací
  • Práce na vícesměnném provozu

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vzdělání: střední odborné s výučním listem v oboru elektro
  • Znalost AJ nebo NJ na úrovni A1 (začátečník)
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint

Co od nás můžete získat?

  • Mzda po 3 měsících vyšší než 35.000 Kč
  • Průměrný roční bonus vyšší než 110.000 Kč
  • Náborový příspěvek 12.000 Kč
  • Dotované ubytování od 1.500 Kč měsíčně
  • Bezúročné zápůjčky na bydlení až 500.000 Kč
  • Příspěvek na penzijní spoření 14 400 Kč /ročně
  • Dotované stravování
  • Čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv
  • Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání a
  • Svozovou dopravu
  • Výhodný pronájem nebo nákup vozu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na rekreace / firemní rekreační zařízení
  • Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
  • Potřebné kurzy a rekvalifikaci zdarma, možnost profesního růstu
  • A mnoho dalších výhod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců