SW Provozní elektronik - nová lakovna

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Útvar centrálního technického zabezpečení pro všechny provozy lakovny zajištuje údržbu a opravy všech strojů a zařízení. Připravuje rekonstrukce a obnovy strojů a zařízení. Provádí administraci a správu nadřazených centrálních řídicích systémů a informačních sítí. Zajištuje spolupráci s útvary plánování při přípravě a realizaci nových investičních projektů.

Co u nás budete dělat?

  • Zajišťovat komplexní programovou a hardwarovou údržbu řídících systémů lakoven ve vícesměnném provozu
  • Udržovat SQL server včetně jeho aplikací
  • Udržovat řídící systémy technologických zařízení
  • Zajišťovat provoz a údržbu systémů
  • Analyzovat procesy na technologických zařízeních
  • Provádět preventivní prohlídky řídících systémů technologických zařízení
  • Provádět opravy a instalace programově řízených strojů
  • Analyzovat poruchy a prostoje technologických zařízení způsobených řídícími systémy
  • Provádět uživatelské úpravy aplikačního HW a SW řídících systémů technologických zařízení
  • Plánovat a dohlížet na preventivní a prediktivní prohlídky a opravy
  • Navrhovat a schvalovat druh a množství náhradních dílů pro opravy řídicích systémů technologických zařízení

Co musíte znát, mít a umět?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (elektrotechnické)
  • Odbornou kvalifikaci: vyhlášku č. 50 paragraf 6
  • Administrativní znalost správy PC

Co oceníme?

  • Znalost databázových systémů a T-SQL
  • Znalosti z oblasti správy konfigurace a zabezpečení datových sítí
  • Základy objektového programování, PLC a SCADA systémů

Co od nás můžete získat?

  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Příplatek za směnný systém 4 000 Kč měsíčně
  • Průměrný roční bonus až 100 000 Kč po roce spolupráce
  • Dotované ubytování za 3 000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pronájem nových vozů ŠKODA formou operativního leasingu
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení až 400 000 Kč
  • Bezúčelový úvěr až 100 000 Kč
  • Bezúročné zápůjčky na zakoupení nového vozu ŠKODA
  • Cestovní pojištění do zahraničí za 255 Kč na rok
  • Dotované stravování
  • 5 týdnu dovolené
  • A mnoho dalších výhod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3361138  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.