Vývojový inženýr sedaček

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického směru? Dokážete se domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Zajímáte se o vývoj v automobilovém průmyslu? Staňte se součástí týmu ŠKODA AUTO a spojte svojí kariéru s úspěšnou značkou!

Co u nás budete dělat?

  • Provádět a zajišťovat vývoj sedaček vozů Škoda pro indické projekty.
  • Koordinovat práci vývojových dodavatelů v Indii a spolupracovat s indickým vývojovým centrem.
  • Navrhovat a zpracovávat specifická řešení pro nízkonákladovou platformu na projekty Škoda.
  • Projednávat náběh nových dílů - s koncernem, s návaznými OJ.
  • Kontrolovat průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínů.
  • Organizovat spolupráci s externími dodavateli.
  • Navrhovat konstrukční řešení.

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolské vzdělání (technický směr) nebo
  • Středoškolské vzdělání (technický směr) a
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Speciální počítačové znalosti: Catia, Avon, KVS
  • AJ - úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
  • NJ - úroveň A2 (mírně pokročilá znalost)

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi.
  • Variabilní finanční bonusy.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci.
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

odborne-pozice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců