Montážnik

SKLOFIX s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 - 2 000 EUR/mesiacPríspevky na dopravu, prémie, 100% preplatené nadčasy, polročné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž produktov zo skla ako sú sprchové kúty, sklenené priečky a dvere, zábradlia popr. iné a taktiež montáž hliníkových okien, dverí a posuvných systémov.

Príspevky na dopravu, prémie, 100% preplatené nadčasy, polročné a ročné prémie, možnosť ubytovania v tesnej blízkosti

Remeselne zručný, ochotný pracovať, dobré vystupovanie, ideálne s praxou ak nie zaškolíme. Každopádne očakávame hlavne zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklenárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Žiadame pracovitosť, logické a technické zmýšľanie, fyzickú zdatnosť, dochvíľnosť a príjemné vystupovanie...

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva,- sklenárstvo, výroba + montáž. Spoločnosť Sklofix realizuje sklenené zábradlia, zimné záhrady, sprchové kúty a iné sklenené produkty, výroba a montáž hliníkových okien a dverí, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3740405  Megjelentetés dátuma: 14.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac