Operátor v sklenárskej výrobe.

SKLO-KALI interiér/exteriér s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- možnosť zárobku 650-700 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša rodinná firma hľadá nového kolegu na post operátor v sklenárskej výrobe. Náplň práce je opracovanie plochého skla pomocou najnovších technológií, obsluha rovinnej brúsky, práca pri výrobe bezpečnostného skla, práca pri CNC stroji.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je prax v sklenárstve, stolárskej alebo zámočníctve výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
Meranie posuvným meradlom.
Meranie zvinovacím metrom.

Naša spoločnosť sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou výrobkov zo skla do interiérov a exteriérov rodinných domov ,firiem a verejného priestoru. Viac informácii a realizácie nájdete na www.sklokali.sk www.instagram.com/sklokali/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4035127  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac