Operátor výroby

SKITUS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacpríplatky ( nočný, nadčasový, nadčasový počas sviatku, nadčasový počas víkendu), 13. a 14. mzda + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi pracovné úlohy operátorov patria: výroba alumíniových profilov, obsluha strojov, meranie s digitálným posuvným meradlom so šablónou a kaliberom

- každodenné cestovanie zabezpečené ( odprúčáme okolie Hurbanovo, Nové Zámky, Šurany, Levice, Vráble, Tlmače, Zlaté Moravce, Nová Baňa )
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

trojzmenná prevádzka
práca je vhodná pre ženy aj pre mužov
Podmienka: používanie digitálneho posuvného meradla

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3865669  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac