HR

SKITUS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Okoličná na Ostrove
Termín nástupu
ihneď
V závislosti od skúsenosti, od 1000 € bt. + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie inzercií a ich aktualizácia,
- Nábor nových zamestnancov
- Telefonická konzultácia s uchádzačmi a výberové konanie
- Udržiavanie kontaktu s náborovými pracovníkmi, koordinovanie náborových pracovníkov
- Kontakt s odberateľmi, kontakt s ubytovňami
- HR administratíva
- Vytvárať týždenné reporty

- Profesionálne výzvy
- Mladé pracovné prostredie
- Komplexná podpora

Životopisy s fotografiou v slovenskom aj v maďarskom jazyku očakávame na emailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Znalosti na úrovni používateľov MS Office
- Samostatná, presná práca, sebavedomá a proaktívna osobnosť
- Vynikajúce komunikačné schopnosti a riešenie problémov
- Odolnosť voči stresu
- Znalosť slovenského a maďarského jazyka - expert

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3414568  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V závislosti od skúsenosti, od 1000 € bt. + variabilná zložka