Skills fellas (Promotér/ka)

SKILLS Consulting, s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac+ provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čiao neznámy,
Poďme rovno na vec, bez zbytočných omáčok.
Hľadáme ďalších fellas do našej partie, ktorí nie sú priemer!
Ktorí nechcú sedieť za počítačom a vypĺňať tabuľky.
Ktorí si chcú v práci ulietavať a nehrať sa na oficialitky a manažérov

Nemusíš byť študovaný inžinier ani filozof.
Chceme iba, aby si bol sám sebou, pretože si individualita!
Pomôžeme ti rozvinúť silné stránky, aby si sa cítil ešte viac cool .
Aby si nebol v práci ako v zajatí. Aby si bol sám sebe pánom a rozhodoval o svojom živote.

Nebudeme ťa tu opíjať rožkami a hovoriť ti o starých otrepaných „benefitoch“...

...ak chceš vedieť viac, pošli nám CV.

Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 3999587  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac