Obchodný zástupca

SKILLS Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi.
Aktívny predaj produktov.
Účasť na reklamných akciách partnerov.

Spoločnosť SKILLS Consulting s.r.o. ponúka prácu na TPP 100% úväzok pre uchádzačov o zamestnanie, ktorí sú evidovaní na úrade práce. Pracovné miesta sú vytvorené v zmysle projektu financovaného z ESF v rámci OP Ľudské zdroje.
Názov projektu: „Zamestnanosť s podporou pracovných miest v spoločnosti SKILLS Consulting, s.r.o.“ Kód projektu 312021U806v trvanie projektu: od 12/2019 do 11/2021.
Cieľovou skupinou sú: Len uchádzači evidovaní na úrade práce. Uchádzači o zamestnanie - UoZ - podľa § 6 zákona o službách zamestnanosti, znevýhodnení uchádzači o zamestnanie - ZuoZ - podľa § 8 zákona o službách zamestnanosti.

Naše kancelárie: Košice, Zvolen, Žilina, Nitra, Trnava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, pozitívne vystupovanie, samostatnosť.

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 3845332  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac