Zástupca manažéra recepcie

SKI&WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA ****, Demänovská Dolina - Jasná

Miesto práce
Demänovská Dolina
Mzdové podmienky (brutto)
1 320 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie manažéra recepcie a náplň práce s tým súvisiaca.
- prijímanie a vybavovanie telefonických a mailových rezervácií
- zasielanie cenových ponúk
- aktívna komunikácia s klientom
- práca s hotelovým rezervačným systémom
- zodpovednosť za kalkulácie cien, vypracovanie ponúk pre klientov

Možnosť kariérneho rastu.
Možnosť odborného vzdelávania.
Zaujímavý program bonusov a zamestnaneckých výhod.
K pracovnému miestu poskytujeme ubytovanie.

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali alebo posielali CV, len v prípade, že spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recepcia hotela

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky odbornej praxe na rovnakej alebo vyššej pozícii, v hoteloch rovnakej kategórie. Skúsenosti a prax s vedením tímu ľudí. Vítaná znalosť programu Fidelio, nie je však podmienkou.

Spoločnosť nadštandardne profesionálna, pokrokovo zameraná, humanistická.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3914055  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 320 EUR/mesiac