Zástupca vedúceho technického úseku - údržbár

SKI&WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA ****, Demänovská Dolina - Jasná

Miesto práce
Demänovská Dolina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie vedúceho údržby hotela
- vykonávanie manuálnej činnosti na úseku údržby hotela
- organizovanie prác, rozdeľovanie úloh, kontrola plnenia
- spolupráca s dodávateľskými subjektami

zaujímavý balík zamestnaneckých výhod a benefitov

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali alebo posielali CV, len v prípade, že spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- základné až stredné odborné znalosti v oblasti vodo a elektro inštalácie
- pokročilé znalosti v oblasti stavebných procesov a ich realizácií
- carpenterská zručnosť
- organizačná schopnosť

Spoločnosť nadštandardne profesionálna, pokrokovo zameraná, humanistická.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3837080  Megjelentetés dátuma: 30.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac