Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár / Pomocná sila do kuchyne

SKI RÁZTOKA s. r. o.

Miesto práce
Horná Mariková
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
650 - 900 EUR/mesiacNa základe našej povinnosti pri zverejňovaní ponuky zamestnania uvádzať sumu základnej zložky mzdy (ust. § 62 ods. 2 druhá veta zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov), výška mzdy bude upresnená pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľa sa na výrobe jedál teplej a studenej kuchyne
Podieľa sa pri príprave jedálneho lístka
Organizovanie chodu kuchyne, výdaja jedál
Zodpovedá za kontrolu a dodržiavanie technológie prípravy pokrmov, za hmotnosť porcií, za ich estetické naaranžovanie a dodržiavanie správnej servírovacej teploty
Vykonáva pomocné práce pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál a udržiava čistotu v kuchyni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronomia, hotelierstvo

prax v odbore min. 2 roky, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, hygienické minimum, teamový hráč

Lyžiarske stredisko SKI RÁZTOKA sa nachádza na severozápade Slovenska v Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, ktorú tvoria dve samostatné navzájom oddelené časti, západná Javornícka a východná Beskydská. Svojím návštevníkom poskytujem ubytovacie a stravovacie služby.
ID: 4005593  Megjelentetés dátuma: 28.11.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac