Grafik pre www a online produkty

Sketch BA s. r. o.

Miesto práce
Ružomberská 6, 821 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď, nie nutný
900 fix + odmena do 1.700 EUR/mesiac, podľa objemu a kvality urobenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu nielen na vyplnenie času, ale chceš byť súčasťou tímu na zaujímavých projektoch, si kreatívny, poznáš trendy v grafike a online, tykáš si s Photoshopom, Ilustrátorom a Indesignom, vieš čo je vektorová grafika, tlačové dáta, počul si už o Adwords, Analytics, SEO, e-commerce, máš cit pre detail a si spoľahlivý, radi ťa privítame.
Máš zmysel pre humor, zodpovednosť, poznáš gramatiku a si schopný prijať kritiku, tak si ideál.

Zahviezdiš pri navrhovaní www stránok, eshopov, newsletterov, facebook statusov, v menšej miere aj offline ako letáky, katalógy, polepy áut, inzeráty, rollupy, taule, svetelné reklamy a iné.

Ak máš živnosť/sro a pár klientov o ktorých sa staráš a nechceš ich stratiť, ale vieš nám poskytnúť aspoň 6 hodín tvojho času denne, nie je to problém. Umožníme ti riešiť aj privátne projekty počas času u nás vo firme. Nemusíš ich riešiť po večeroch, nociach a víkendoch. Korektne sa dohodneme k obojstrannej spokojnosti.

Zaujíma nás výkon a kvalita práce a nie odsedený čas.

Budeš veľa komunikovať s kolegami obchodníkmi, ale aj priamo s klientami, takže máš byť byť komunikatívny a mať rád ľudí.

- mladý, dynamický kolektív
- kavička/pivko na terase v záhrade
- blízko do centra, veľa možností najesť sa chutne a lacno
- podporujeme vzdelávanie, školenia, ktoré si sám vyberieš

Viac ako CV nás zaujímajú projekty, na ktorých si pracoval. Pošli ukážky, ideálne portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Viac ako skúsenosti si ceníme samostatnosť, serioznosť, zodpovednosť a príjemne vystupovanie

Tento rok oslavujeme 30 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3405820  Megjelentetés dátuma: 30.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 fix + odmena do 1.700 EUR/mesiac, podľa objemu a kvality urobenej práce