Výkonný riaditeľ

SKELETON, a. s.

Miesto práce
Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedanie za implementáciu danej stratégie akcionárov,
- vypracovanie strednodobých a dlhodobých plánov spoločnosti a
viacúrovňový kontroling ich dodržiavania,
- koordinovanie, riadenie a kontroling všetkých divízií a stredísk spoločnosti a
spoluzodpovednosť za ich výsledky,
- zveľaďovanie materiálnych, finančných a technických zdrojov spoločnosti v
spolupráci s predsedom predstavenstva,
- vedenie pravidelných porád manažmentu, ktoré zaistenia prosperitu
spoločnosti,
- business development - vyhľadávanie a získavanie nových obchodných
partnerov,
- vedenie rokovaní s kľúčovými obchodnými partnermi – investormi,
- udržiavanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi so záujmom o ďalšiu
spoluprácu,
- vedenie obchodných jednaní, prezentácií, vyjednávanie zmluvných
podmienok,
- analýza stavu spoločnosti, jej výsledkov, produktivity jej procesov a návrhy na
ich dlhodobé zlepšenie,
- leadership a efektívna motivácia tímu spoločnosti,
- operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov,
- mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
akcionárom spoločnosti.

- pracovný čas od 6:30 do 15:00 hod. v kancelárskych priestoroch priamo v Čadci,
- mobilný telefón vrátane firemného telefónneho čísla,
- firemné emailové konto,
- kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- priateľský firemný kolektív,
- individuálny prístup,
- narodeninové voľno,
- sick day,
- narodeninová poukážka,
- pozornosť pri výročí pôsobenia vo firme,
- komplexná zdravotná prehliadka,
- deň detí pre zamestnancov spoločnosti,
- Mikuláš a vianočné prekvapenie,
- slávenie medzinárodných dní,
- Fruit day,
- darček pri narodení dieťaťa/ uzatvorení manželstva,
- prehliadky nami realizovaných stavieb,
- školenia hradené spoločnosťou,
- teambuildingy - vznik spoločnosti SKELETON, a.s., Vianočný večierok,
- firemné motorové vozidlo.

Chceme, aby zamestnanci každý deň chodili s chuťou do práce a spokojní sa z nej vracali domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Internet - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je technické zameranie

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie v odbore stavebníctva, manažmentu
a ekonomiky
- vysoká zodpovednosť za výsledky seba a tímu
- silná vnútorná motivácia a cieľavedomosť
dosahovať dohodnuté stanovené ciele
- komunikatívnosť a schopnosť viesť a motivovať
zverený tím
- schopnosť stanovenia stratégie a plánovania na
dosiahnutie cieľov
- vysoká systematickosť a sebakontrola, ktorá
ako vzor motivuje ostatných v tíme
- schopnosť správne analyzovať dáta a štatistiky
na nájdenie správnej cesty na dosiahnutie
cieľov firmy
- schopnosť riešiť problémy, nájsť ich zdrojový
problém a zaviesť nový a lepší systém do
budúcnosti
- schopnosť videnia riešení situácií, nie ich
zdôvodnení
- zameranie na produkciu, nie pracovitosť
- kultivovaný písomný ústny prejav
- spoľahlivosť a presnosť
- praktické logické myslenie

„Každý projekt, ktorého realizácie sme sa zúčastnili, bol v našich očiach jedinečný. Nezúčastňovali sme sa náhodných projektov. Vždy sme si vyhľadali niečo, čo nás zaujalo a snažili sme sa v súťaži uspieť. Keď sme si získali dôveru investora, snažili sme sa nesklamať a zrealizovať dielo najlepšie, ako sme len vedeli. S kolegami sme žili každým projektom od začiatku až do konca. Myslím, že práve v tomto prístupe je skrytý náš úspech."
Majiteľ spoločnosti SKELETON, a.s.

www.skeletonas.sk
Fb: SKELETON a.s.

Napísali o nás:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4027304  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac