Stavbyvedúci - pozemné stavby

SKELETON, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 950 - 2 200 EUR/mesiac* mzda závisí od skúseností uchádzača* * v prípade využívania vlastného ubytovania je vyplácaný príspevok* * vyplácané cestovné náhrady v najvyššej zákonom stanovenej výške * * práca možná aj na živnosť - odmena už od 2 100€*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vypracovanie mesačného čerpania nákladov,
* odsúhlasenie súpisov prác ako podklad ku fakturácii pre subdodávateľov,
* príprava podkladov k fakturácii pre objednávateľa,
* oboznámenie sa so zmluvou o dielo a so zmluvami so subdodávateľmi,
* tvorba harmonogramu výstavby v súlade so zmluvou o dielo,
* oboznámenie sa s nákladovým rozpočtom,
* oboznámenie sa s plánom uzatvorenia tendrov a dodávateľov,
* spolupráca na vyhodnotení jednotlivých tendrov s projektovým manažérom,
* dodržiavanie harmonogramu výstavby,
* riadenie výstavby v súlade s technickými postupmi a ekonomickými parametrami,
* zabezpečenie dodržiavania BOZP na stavbe,
* usmerňovanie a kontrola účastníkov výstavby,
* vedenie stavebného denníka,
* zodpovednosť za pridelené prostriedky na stavbu - majetok spoločnosti (autá, meracia
technika a pod.),
* sledovanie vplyvov pôsobiacich na kvalitu vykonaných prác a návrh opatrení na
zabezpečenie požadovanej kvality,
* účasť na kontrolných dňoch, poradách týkajúcich sa zverenej stavby,
* zaslanie podkladov na tvorbu zmenového listu projektovému manažérovi a návrh
technológie na návrh zmien,
* objednávanie materiálov a služieb potrebných na realizáciu diela,
* ďalšie požiadavky zo strany nadriadeného.

Chceme, aby zamestnanci každý deň chodili radi do práce a spokojní sa vracali domov.

V práci sa o Vás postaráme:
* ubytovanie zabezpečené vo firemných bytoch hradené spoločnosťou,
* firemné motorové vozidlo na pracovné účely a dopravu z firemného bytu na stavbu a
* mobilný telefón vrátane firemného telefónneho čísla,
* kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
* kompletné OOPP,
* káva/čaj, pitný režim,
* firemné teambuildingy,
* priateľský firemný kolektív,
* stabilné zamestnanie.

Vážime si vzájomnú spoluprácu:

* individuálny prístup,
* firemné motorové vozidlo na cestu do/ z práce,
* vzdelávací program,
* podpora osobnostného rozvoja,

U nás držíme spolu, podporujeme sa a pomáhame si navzájom.
Vďaka dobrým vzťahom zvládame aj náročnejšie situácie.
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce, napríklad na spoločnej turistike.

Informácie o výberovom konaní

Práca možná aj na živnosť.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* osvedčenie SKSI o odbornej spôsobilosti na výkon
činnosti stavbyvedúceho pre pozemné stavby VÝHODOU,
nie podmienkou,
* schopnosť plánovať a organizovať prácu,
* schopnosť riešiť problémy z dlhodobého ale aj
operatívneho hľadiska,
* zodpovednosť,
* komunikatívnosť,
* profesionálne vystupovanie,
* základné ekonomické povedomie,
* orientácia na plnenie cieľov a výziev,
* odolnosť voči stresu,
* orientácia na kvalitu.

„Každý projekt, ktorého realizácie sme sa zúčastnili, bol v našich očiach jedinečný. Nezúčastňovali sme sa náhodných projektov. Vždy sme si vyhľadali niečo, čo nás zaujalo a snažili sme sa v súťaži uspieť. Keď sme si získali dôveru investora, snažili sme sa nesklamať a zrealizovať dielo najlepšie, ako sme len vedeli. S kolegami sme žili každým projektom od začiatku až do konca. Myslím, že práve v tomto prístupe je skrytý náš úspech."
Majiteľ spoločnosti SKELETON, a.s.

www.skeletonas.sk
Fb: SKELETON a.s.

Napísali o nás:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3392846  Megjelentetés dátuma: 27.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 950 EUR/mesiac