Team leader v zlievárni

SKC foundry s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
725,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu.
- Plánovanie a organizovanie práce v pridelenom úseku výrobného procesu.
- Zabezpečovanie dodržiavanie pracovných a technologických postupov.
- Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese.
- Vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov.
- Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci.
- Práca v trojzmennej prevádzke.

- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Príspevok na pranie
- Všetky príplatky podľa Zákonníka práce
- Stravné lístky

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaný na pracovný pohovor. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti SKC foundry, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie s technickým zameraním,
- Schopnosť viesť a motivovať ľudí,
- Organizačné schopnosti a schopnosť robiť samostatné rozhodnutia,
- Ovládanie anglického jazyka je výhodou

SKC foundry s.r.o. je súčasťou španielskej Condals Group, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1976. Sme modernou zlievarňou zameranou na výrobu odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.
V rámci našej internej misie kladieme dôraz na vzdelávanie a rozvoj kompetencií našich zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme služby čo najvyššej kvality, pričom sme držiteľom certifikátov podľa IATF 16949, ISO 14001 a ISO 45001. Sídlime v areáli Priemyselného parku v Štúrove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446315  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 725,00