Skladový robotník - závod Pozemné staviteľstvo

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, skladovanie a výdaj materiálu na stavbe
• dovoz materiálu od dodávateľov, vrátenie materiálu do skladov dodávateľov,
• vykonávanie inventúry materiálu na stavbe

• stabilná práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
• príplatky za prácu mimo štandardnej pracovnej doby
• dovolenka navyše
• zvýhodnená cena stravných lístkov
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• firemný telefón aj na súkromné účely
• zaujímavý sociálny program
• neustále odborné vzdelávanie hradené zamestnávateľom
• MultiSport karta
• ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť, flexibilita

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3859672  Megjelentetés dátuma: 27.1.2021  Alapbér (bruttó): 6,5 EUR/hod.