Asistent stavbyvedúceho / Stavbyvedúci pre profesie TZB

Miesto práce
Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap, dohodou
od 900,-€ v hrubom (v závislosti od skúseností) a viac, ročné odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletne zabezpečuje zverené stavby v časti vzduchotechniky, zdravotechniky a ústredného kúrenia
- zodpovedá za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- zabezpečuje kompletný stavebný dozor na zverenej stavbe
- koordinuje vlastných montérov, dodávateľov, subdodávateľov a dodávky materiálov
- zabezpečuje realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- zodpovedá za včasné objednanie a dodanie tovaru a stavebného materiálu
- kontroluje dodržiavanie stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvalitu prác
- plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie
- spolupracuje na spracovaní a zadávaní technických a obchodných podkladov na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov
- spolupracuje pri príprave podkladov pre návrhy Zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky
- pripravuje podklady a dokumentáciu na fakturáciu za vykonané práce, kontroluje správnosť fakturácie podľa ZoD
- rieši omeškania dodávok materiálu alebo prác, reklamácie materiálu a vzniknuté prestoje
- vedenie stavebného denníka
- čítanie výkresovej dokumentácie
- priebežne reportuje aktuálnu situáciu vykonaných prác a dodržiavanie termínov
- spolupracuje pri príprave podkladov pre preberacie konanie

- stabilná práca
- ročné odmeny
- neustále odborné vzdelávanie
- firemný telefón aj na súkromné účely
- firemný notebook
- stravné lístky v hodnote 3,70€
- zaujímavý sociálny program, príspevky pri rôznych pracovných jubileách, zdravotné prehliadky
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca vhodná aj pre absolventa
- vodičký preukaz sk. B výhodou, nie podmienkou
- stavebné vzdelanie
- skúsenosť na pozícii Asistent stavbyvedúceho / Stavbyvedúci za profesie TZB, výhodou
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti SKSI, výhodou
- komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, zmysel pre detail
- schopnosť riešiť problémy
- technická predstavivosť
- zodpovednosť
- tímová práca
- spoľahlivosť
- rozhodnosť
- pracovitosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3619057  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,-€ v hrubom (v závislosti od skúseností) a viac, ročné odmeny a benefity