Kuchár/kuchárka

A+S,s.r.o.

Miesto práce
Motel Skalka, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- sledovanie správnych skladových zásob surovín, preberanie a kontrola objednaného tovaru

-výhodné platové ohodnotenie a pracovné podmienky
-možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a flexibilita
- samostatnosť
- tímová spolupráca
- prax na podobnej pozícii výhodou

Motel Skalka sa nachádza v severozápadnej časti Slovenska na hlavnom ťahu v smere od Žiliny do Kysuckého Nového Mesta a Čadce. Jedinečný motel je citlivo vsadený do prírodnej scenérie Kysúc, Kysuckej vrchoviny a jej lesov.V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie, relaxačné možnosti i úslužný personál, vždy pripravený poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.Vďaka výnimočným priestorom a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním je možné v moteli Skalka usporiadať svadobné hostiny, promócie, rodinné či firemné oslavy a posedenia, obchodné jednania, pracovné porady, školenia, slávnostné večere a rauty. Motel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta. Tomuto účelu slúži reštaurácia s kapacitou 80 miest a salónik s kapacitou 75 miest

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3279948  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DOHODOU