Asistent-ka marketingu

ZYNCTOS Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 400 EUR/mesiac200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontaktovanie potenciálnych zákazníkov telefonicky alebo e-mailom, dohodnutie pracovných schôdzok, účasť na rokovaniach so zákazníkmi, tvorba článkov a prezentácií, LinkedIn - starostlivosť o firemný profil, administratívne činnosti, služobné cesty v rámci SR a aj do ČR

Flexibilná pracovná doba, práca z domova, dlhodobá spolupráca, seriózne jednanie, po zapracovaní práca na HPP

Prosíme o zaslanie životopisu s fotografiou, úspešní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemný hlas a vystupovanie, spoľahlivosť, ochota cestovať v rámci SR a aj do ČR

IT spoločnosť so zameraním na implementácie ERP systémov (JD Edwards, Oracle) v krajinách EU
ID: 3698395  Megjelentetés dátuma: 20.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200 - 400 EUR/mesiac200