Vrátnik - informátor

ZVS-Armory, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 7, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,97 EUR/hod.Základná mzda + variabilná zložka mzdy do 10 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie informácií návštevám a ich navigovanie v rámci objektu,
- zabezpečovanie a kontrolovanie vstupu a výstupu ľudí z objektu,
- kontrola prejazdu motorových vozidiel cez vrátnicu,
- evidencia prichádzajúcich a odchádzajúcich návštevníkov do knihy návštev,
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov,
- zabraňovanie vstupu nepovolaným osobám a nepovolenému prejazdu vozidiel,
- vykonávanie pravidelných obchôdzok,
- nahlasovanie a oznamovanie požiarov, krádeží, porúch a pod.,
- požičiavanie kľúčov od uzamykateľných miestností k tomu oprávneným osobám,
- uzamykanie vchodových dverí v nočných hodinách, počas štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja,
- plní ďalšie úlohy a nariadenia zadané priamym nadriadeným podľa potreby.

príspevok na dopravu

Práca je v nepretržitej prevádzke v 12 - hodinových zmenách počas zastupovania dlhodobej PN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibilita

ZVS-Armory, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v r. 2014. Spoločnosť sa venuje opracovaniu kovov v strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3619040  Megjelentetés dátuma: 13.9.2022  Alapbér (bruttó): 3,97 EUR/hod.