Operátor/-ka výroby - aj na nočné zmeny

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
623 - 900 EUR/mesiac623 EUR + osobné úkolové ohodnotenie, ktoré sa mení v závislosti od dosahovaného plnenia normy výkonu + príplatky vo výške 0,30 EUR/hod. + odmeny za splnenie výrobného plánu + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:

- obsluha kovoobrábacích strojov a liniek podľa predpísaných technologických parametrov práce,
- obsluha robotickej linky a kontrola ložísk resp. ich častí.

Spoločnosť ponúka perspektívu dlhodobého zamestnania, možnosť sebarealizácie a odborného rastu aj na iné pracovné pozície.
Aktuálne hľadáme nových kolegov do trojzmennej prevádzky, ranná zmena od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 a od 22.00 do 6.00.
Pracovná zmluva na 1 rok, po roku možnosť predĺženia na neurčitý čas.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske resp. technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť pri plnení pracovných povinností.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4179935  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac