Skladník

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru,
- výdaj náradia v rámci interného skladu náradia,
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach v sklade,
- práca s dátami v internom systéme,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Spoločnosť ponúka možnosť sebarealizácie, osobného rastu, perspektívu dlhodobého zamestnania.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, avšak týmto si Vás dovoľujeme informovať, že v prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 2 týždňov od zverejnenia tohto inzerátu, prosíme považujte to za vyrozumenie, že sme dali prednosť uchádzačom, ktorí viac vyhovovali vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske príp. ekonomické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kandidát na dané pracovné miesto by mal spĺňať:
- skúsenosti s prácou na VZV výhodou,
- vysoké pracovné nasadenie, dôslednosť pri plnení pracovných úloh.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3283538  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou