Pracovník v agentúrnej kancelárií

Zuzana Petrová - Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na pobočke a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi na pobočke
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra
- archivácia
Deň nástupu dohodou.
V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis mailom: [email protected]
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
Informácie o výberovom konaní
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť
Allianz Slovenská poisťovňa a.s.- okrem predaja poistenia poskytuje svojim klientom aj inovatívne služby v procese likvidácie poistných udalostí. Okrem možnosti hlásenia prostredníctvom linky majú klienti možnosť svoje poistné udalosti nahlásiť už aj prostredníctvom internetu a mobilnej aplikácie.
O klientov spoločnosti sa stará skoro 1300 kmeňových zamestnancov a takmer 5000 externých agentov pôsobiacich po celom Slovensku.
Adresa spoločnosti
Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.
Žriedlová 11
04001 Košice
Kontakt
Kontaktná osoba: Zuzana Petrová
Tel.: +421919037150
E-mail: poslať životopis

ID: 4032832  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 400 EUR/mesiac