Pracovník vo výdajni náradia

ZTS TEES VOS,a.s.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiack základnej zložke mzdy sú vyplácané prémie,zákonné príplatky,po skúšobnej dobe úprava mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nákup náradia,evidencia náradia,starostlivosť o náradie,výdaj náradia zamestnancom,inventúra náradia

práca v stabilnej strojárskej spoločnosti,možnosť zmluvy na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikačné schopnosti,spoľahlivosť,samostatnosť,ovládanie druhov náradia v strojárstve

ZTS TEES VOS, a.s. pôsobí na strojárskom trhu od roku 1997.
Prioritne podniká v oblasti výroby a dodávania zvarovaných a montovaných zostáv podľa dodanej dokumentácie zákazníka. Je zameraná hlavne na nemecky hovoriaci trh. Zamestnáva v priemere 45 zamestnancov.
Spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality v zmysle normy STN EN ISO 9001:2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4006142  Megjelentetés dátuma: 23.8.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac