Mzdový účtovník

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
810 EUR/mesiacmesačné osobné hodnotenie, mesačné odmeny podľa odpracovaných hodín, dochádzkový bonus, atď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov.
Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP.
Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
Spracovávanie a kontrola dochádzky.
Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).

- stabilné zamestnanie
- zaškolenie
- osobného hodnotenie + mesačné odmeny podľa interných predpisov
- možnosť kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SOFTIP - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Počet rokov praxe

2

• prax v oblasti spracovania mzdovej agendy aspoň 5 rokov;
• znalosť Zákonníka práce a inej legislatívy súvisiacej so spracovaním mzdovej agendy;
• výborná znalosť práce s Excelom;
• znalosť mzdového softwaru Softip je výhodou, nie je to však podmienkou, ponúkame úplné zaškolenie do práce
so mzdovým systémom našej spoločnosti;
• zodpovednosť a precíznosť;

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3995269  Megjelentetés dátuma: 4.11.2020  Alapbér (bruttó): 810 EUR/mesiac