Technik BOZP a PO

ZTS Sabinov,a.s.

Miesto práce
Hlavná 1, Pečovská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
810 EUR/mesiac- štvrťročné odmeny - koncoročné odmeny v závislosti od ekonom. výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie BOZP a PO vo výrobnej spoločnosti podľa právnych predpisov a predpisov systému ISO 9000
-príprava smerníc, predpisov, formulárov
- aplikácia BOZP a PO do praxe, kontrola dodržiavania
- zabezpečovanie vzdelávania a získavania odbornej spôsobilosti zamestnancov vykonávajúcich jednotlivé špecializované činnosti
- zisťovanie a vyhodnocovanie úrazových a havarijných rizík a iných ohrození bezpečnosti a zdravia zamestnancov, zdrojov a príčin vzniku nežiadúcich udalostí, pracovných úrazov, chorôb z povolania,
- komunikácia s poisťovňami a IP,
- pravidelná aktualizácia systému vnútorných predpisov pre používanie OOPP, hodnotenie pracovných podmienok a zdravotných rizík
- zastrešovanie systému CO
- kontrola pracovísk, strojných zariadení a z hľadiska BOZP a PO
- zabezpečovanie a organizovanie činnosti PZS
- kompletný reporting v oblasti BOZP a PO
- poradenstvo v oblasti BOZP a PO na všetkých úrovniach riadenia
- vypracovanie štatistík a správ voči externým inštitúciám
- zastupovanie spoločnosti pri kontrolách, auditoch v oblasti BOZP

- stabilita
- vzdelávanie a rozvoj
- pružný pracovný čas
- mzda v závislosti od pracovných skúseností
- štvrťročné odmeny
- príspevky na DDS
- ďalšie odmeny v zmysle interných predpisov

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo, bezpečnostný manažment, environment, technika prac. prostredia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analyzovanie a riešenie problémov
- environmentálna gramotnosť
- technická gramotnosť
- komunikačné schopnosti

Strojárska firma s bohatou históriou od roku 1957. Počas svojej 65-ročnej histórie sa spoločnosť úspešne rozvíjala a v súčasnosti poskytuje pracovnú príležitosť 150-tim zamestnancom. Vyrábame a predávame priemyselné prevodové zariadenia pre univerzálne, konkrétne aj atypické použitie. Vytvárame a ponúkame riešenia pohonov pre svet v pohybe.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3912020  Megjelentetés dátuma: 14.5.2020  Alapbér (bruttó): 810 EUR/mesiac