Vychovávateľ

ZŠ s MŠi so SP Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Drotárska cesta 48, Staré Mesto
Termín nástupu
2019-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Podľa zákona č. 317/2009 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a vyhlášky č. 437/2009.
Stredoškolské/ VŠ I. st./ VŠ II. st. v študijnom odbore vychovávateľstvo/ pedagogika/ učiteľstvo pre 1. st. ZŠ/ 2. st. ZŠ a špeciálna pedagogika. Špeciálnopedagogickú spôsobilosť je možné doplniť do 7 rokov od vzniku pracovného pomeru.

Ďalšie požiadavky
Výchovná skupina je zložená zo žiakov so sluchovým postihnutím a žiakov s vývinovými poruchami učenia, ovládanie posunkového jazyka nie je podmienkou.
Pracovná doba je od pondelka do štvrtka.
Možnosť ubytovania na školskom internáte.
Nástupný plat pre uchádzača so vzdelaním SOŠ od 700 €, pre uchádzača s I. st. VŠ od 770 € a pre uchádzača s II. st. VŠ od 860 €.