Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - ruský jazyk

ZŠ s MŠ Jána Hollého Pobedim

Miesto práce
FK 1925 Pobedim, Pobedim
Termín nástupu
2020-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
107

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ruský jazyk

Znalosť práce s PC
Word, Excel

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
Kvalifikačné predpoklady v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov - účinná od 15.1.2020

Ďalšie požiadavky
Zamestnávateľ: ZŠ s MŠ Jána Hollého, Pobedim 433

Platové náležitosti:
Podľa zákona 552/2003 Z. z a 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov výška
mzdy závisí od stupňa najvyššieho dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.

Zoznam požadovaných dokladov:
1. Žiadosť o prijatie do zamestnania
2. Profesijný životopis
3. Motivačný list
4. Súhlas so spracovaním osobných údajov

ID: 3967495  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.