Java programátor

ŽP Informatika s.r.o.

Miesto práce
Podbrezová
Termín nástupu
01.05.2020
1 000 - 1 300 EUR/mesiactarifná mzda 1000 Eur , po 3-mesačnej skúšobnej dobe prémie do 35 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objektovo-orientovaná analýza a programovanie v jazyku Java
- návrh dátových a objektových modelov
- verifikácia riešenia
- tvorba dokumentácie

- odborné školenia, jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- kvalitný sociálny program , detské tábory, závodné stravovanie
- možnosť kariérneho rastu, práca na medzinárodných projektoch

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám e-mailom Váš profesijný životopis , resp. kontaktujte nás telefonicky .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť a záujem učiť sa nové IT technológie
- dobré komunikatívne schopnosti, analytické myslenie, zmysel pre
zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme, ochota sa ďalej
odborne vzdelávať
- ovládanie programovacích jazykov alebo technológii ako
PHP,XML, HTML,DHTML,UML, JavaScript je výhodou

Naša spoločnosť sa špecializuje na vývoj a prevádzku veľkých podnikových informačných systémov pre priemysel. Realizujeme riešenia pre rôzne typy výroby, obchod, sklady, nákup, dopravu, údržbu, zabezpečovanie kvality, financie, investície, účtovníctvo, personalistiku, registratúru, bezpečnosť a množstvo iných oblastí. Máme za sebou stovky systémov a aplikácií. Vytvárame rozhrania na technologické zariadenia a tiež budujeme aplikácie pre mobilné počítače do výroby, skladov, dopravy, či pre ochranu.

Máme jednu z najdlhších histórií vývoja v Jave na Slovensku a za to obdobie sme s ňou doslova zrástli. Dnes disponujeme široko komplexnou Java infraštruktúrou, ktorá prešla už niekoľkými radikálnymi generačnými zmenami a dnes ponúka rozsiahle programovacie API, elegantný model riadenia GUI zo servera, integračnú a komunikačnú platformu s nástrojmi vytvárania služieb, systém balancingu serverov a deploymentu vydaní, Java klienta pre desktopy a Mac, mobilných klientov pre Android a iOS, Web klienta, Document Management System, balíky pre znovupoužiteľné riešenia a ešte veľa dobrého a užitočného pre našich developerov. Projekty, vývoj a prevádzku riadime podľa medzinárodných štandardov IPMA, PMI, PRINCE, ITIL, ITSM 20000, DevOps.

Zabezpečujeme komplexnú prevádzku informačných systémov.

web: www.zpinformatika.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3889179  Megjelentetés dátuma: 10.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac