Elektrikár-údržbár

ŽP EKO QELET a.s.

Miesto práce
Hliník nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba strojných zariadení a elektrických rozvodov
- vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánu údržby
- vedenie operatívnej evidencie vo svojej činnosti (revízie el.zariadení, VTZ zariadenia)
- aplikovanie zlepšovacích návrhov v rámci údržby
- súčinnosť pri vypracovávaní a realizácií nových projektov
- ďalšie činnosti súvisiace s prevádzkou a údržbou elektrických zariadení

- prémiová zložka mzdy až do výšky 50% platu
- operatívne odmeny z fondu vedúceho za dobré pracovné výsledky
- dochádzková prémia
- doplnkové dôchodkové sporenie
- 24 hodinové úrazové poistenie
- odmeny pri pracovných a životných výročiach
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravovanie v plnej výške 3,83 € bez doplatku zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. § 21 vyhláška
č. 508/2009 Z. z. MPSVaR SR
- znalosť § 23 vyhl. č. 508/2009 výhodou
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- praktické myslenie, flexibilita
- technická a informačná gramotnosť / čítanie technickej
dokumentácie /
- zodpovednosť za kvalitu a výsledky práce

ŽP EKO QELET a. s. - spoločnosť sa zaoberá výkupom a spracovaním železného šrotu a farebných kovov v niekoľkých lokalitách Slovenska. Spoločnosť je majoritným dodávateľom oceľového šrotu pre Železiarne Podbrezová a. s., okrem toho dodáva šrot do hutníckych spoločností v SR, Českej republike, Taliansku, Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3971745  Megjelentetés dátuma: 12.5.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac