Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kvetinár, florista

ZOYA PROMOTION s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 350 EUR/mesiacNa základe pracovných skúseností uchádzača špeciálne bonusy a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho floristu/ floristku s praxou v kvetinárstve.

- starostlivosť o chod predajne, práca s pokladňou
- aktívna obsluha zákazníkov
- príprava a predaj aranžmánov z rezaných, sušených i umelých kvetov
- smútočná floristika a smútočné vence
- starostlivosť o rezané a črepové kvety, poradenstvo
- predaj doplnkového sortimentu, keramiky a darčekových predmetov
- tvorba sezónnych aranžmánov a dekorácií, sezónna úprava predajne
- starostlivosť o predajňu, cenovky, sledovanie zásob, príprava objednávok

Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, prácu na TPP, skrátený úväzok alebo živnosť. Príspevok na stravné za každú zmenu.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú na 1 rok s prolongáciou na dobu neurčitú.
Vyučený v odbore kvetinár - nie je podmienkou.
Minimálne 6 mesačná prax v kvetinárstve.

TERMÍN NÁSTUPU od 15.04.2023, alebo podľa dohody

Tešíme sa na na Váš životopis [email protected], telefonicky budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvetinár, florista, aranžér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Aranžovanie kvetín - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Viazanie kvetov

- znalosť viazania kvetov, kreatívnosť
- prozákaznícky prístup
- príjemné vystupovanie
- estetické cítenie

Kvetinárstvo Kvety ZOYA ponúka od roku 2009 kreatívnu prácu v peknom prostredí stabilnej firmy s dlhoročnou tradíciou.
Našim zákazníkom denne ponúkame široký sortiment gratulačných, smútočných i svadobných kytíc a aranžmánov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3754132  Megjelentetés dátuma: 5.4.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac