Obchodný zástupca značky Zott - TN, ZA

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac+rôzne FIXné mzdové zložky, 13. mzda, kvartálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj alebo sprostredkovanie predaja našich produktov,
• oboznamovanie a informovanie zákazníkov o produktoch,
• vyhľadávanie príležitostí na spoluprácu,
• aktívna komunikácia s predajňami odberateľov,
• poskytovanie informácií o produktoch,
• riešenie problémov a požiadaviek zákazníkov,
• dohoda s manažérmi obchodných prevádzok o umiestnení produktov v regáloch,
• kontrola merchandisingu,
• pravidelný prieskum a analýza trhu,
• pravidelný reporting,
• plnenie mesačných cieľov a stratégii,
• každodenná práca s CRM (Customer Relationship Management) systémom

• zaujímavý sociálny program,
• mladý a príjemný kolektív,
• 13. plat
• flexibilný pracovný čas
• skrátená pracovná doba v každý piatok

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu, alebo prihlásením sa pomocou portálu profesia.sk
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zemestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť nemeckého jazyka výhodou,
• komunikačné zručnosti,
• podmienka: aktívny vodič s vodičským preukazom,
• skúsenosti v oblasti mliekarenstva výhodou,
• skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii.

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3918453  Megjelentetés dátuma: 1.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac