Trade Marketing Coordinator Central Europe

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletná koordinácia Trade Marketing aktivít (CZ, SK, HU),
• Vytváranie prezentácii a výkazov,
• Organizovanie podujatí a veľtrhov,
• Projektový manažment
• Spracovanie a analýza informácií z trhu,
• Príprava a vyhodnocovanie štatistík,
• Analýza a príprava podkladov pre vedenie spoločnosti a materskú spoločnosť,
• Príprava a spracovanie návrhov na zlepšenie pozícií na trhu,
• Podpora predaja produktu,
• Prepisovanie údajov pomocou výpočtovej techniky, spravovanie databáz, vytváranie prezentácií,
• Trade marketing aktivity,
• Vedenie budgetu,
• Objednávanie a evidencia POS materiálov,
• Zabezpečenie ochutnávok pomocou agentúr,
• Spolupráca s marketingovým oddelením,
• Spolupráca s obchodným oddelením,

• Mladý a príjemný kolektív,
• Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
• 5 týždňov dovolenky aj pre mladších kolegov ako 35 rokov,
• 13. plat,
• Flexibilný pracovný čas,
• Skrátená pracovná doba v každý piatok
• Vianočná párty, teambuildingy s obchodným tímom,

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zemestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Trade Marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Nutná plynulá znalosť anglického a nemeckého jazyka,
• Znalosť maďarského jazyka s výhodou,
• komunikačné zručnosti,
• precíznosť a štruktúrovanosť,
• samostatnosť,
• skúsenosti v oblasti mliekarenstva výhodou,
• skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou,

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2978630  Megjelentetés dátuma: 17.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat dohodou