Tlmočník-prekladateľ nemecký jazyk - zastupovanie počas MD

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prekladateľská činnosť v odbore železničnej dopravy ( prekladať predpisy, obežníky, výnosy zahr. železnič. správ, technické normy, vyhlášky, korešpondencia), tlmočenie

benefity spoločnosti v zmysle kolektívnej zmluvy

Ak spĺňate požiadavky na obsadzovanú pozíciu zašlite e.mailom svoj životopis, pričom v "predmete "uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. V žiadosti je potrebné uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov v personálnej agende - databáze uchádzačov o zamestnanie do doby ukončenia výberového konania.
Po tomto termíne budú zaslané písomnosti skartované. Udelený súhlas k spracovaniu OÚ môžete kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na kontaktnú adresu spoločnosti.
Kontaktovaní k výberovým pohovorom budú len vybraní uchádzači, ktorí najviac spĺňajú požadované kritéria. Ak Vás do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, neboli ste na danú pozíciu t.č. vybraní.
V prípade Vášho opätovného záujmu o uvedenú pozíciu je potrebné znovu zaslať svoju žiadosť a životopis.
Za pochopenie a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- štátna jazyková skúška z nemeckého jazyka

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 397910  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou