Account Manager v brandingovej agentúre

GALTON Brands s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2022
1 200 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa výsledkov + koncoročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu brandingovej agentúry GALTON Brands obsadzujeme pozíciu account / project managera.

Čo bude tvojou úlohou?

- Budeš manažovať pridelené projekty a koordinovať produkčné tímy
- Pripravovať cenové ponuky, prezentácie a reporty pre klientov
- Sledovať trendy v online a offline marketingu
- Spolu s kreatívcami prezentovať riešenia svojim klientom
- Na dennej báze komunikovať s existujúcimi i novými klientami
- Budeš predĺženou rukou klienta v agentúre
- Identifikovať potreby klientov a ponúkať im vždy najlepšie možné riešenie

- Získaš možnosť pracovať s TOP ľudmi a TOP technológiami.
- Budeš riadiť projekty pre slovenských aj zahraničných klientov.
- Budeš napredovať pod vedením skúsených seniorov.
- Získaš skúsenosti a podporu vďaka online aj offline vzdelávaniu.
- Pracovať môžeš striedavo z officu aj z domu. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas.
- Ak sa cítiš zle po prebdenej noci, vezmeš si sick-day.
- V práci sa nebudeš nudiť. Každý klient a projekt prináša nové výzvy.
- Niekoľkokrát do roka zažiješ splav, paintball, lasergame alebo "Tour de Bar" s kolegami.
- Zázemie stabilnej agentúry s pobočkami v Bratislave aj Nitre.
- Notebook, mobil, xbox, káva, ovocie sú samozrejmosťou.

Svoje CV, portfólio a čokoľvek iné, čo nás dokáže presvedčiť o tvojich kvalitách, pošli na [email protected]. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s riadením projektového teamu v rozsahu 4-10 ľudí
- Skúsenosti s riadením projektov v budgetoch 5k - 50k EUR
- Komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a systematickosť pri práci
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Prax na pozícii/v oblasti account/project manager min. 1 rok

Firemná kultúra je vzácna a veľmi krehká. V agentúre GALTON Brands nám záleží na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre. Preto k sebe hľadáme len ľudí, ktorí veria rovnakým hodnotám ako my. Sú nimi:

1. Špičkový výstup aj prístup
Sme zvedaví, odvážni a nároční, pretože veríme, že to sú hnacie sily inovácií a neustáleho progresu.

2. Spoločné víťazstvá aj prehry
Náš tím je fungujúci celok, v ktorom je dôležitá každá časť. Za výsledkami nestoja jednotlivci, ale celý tím.

3. Sloboda a zodpovednosť
Sme slobodní a samostatní. Vieme zabrať, baviť sa, prebrať veľkú zodpovednosť aj dotiahnuť veci do konca.

4. Otvorenosť a empatia
Ego do práce neberieme. Sme schopní dať aj prijať kritiku, poučiť sa z chýb a vcítiť sa do kože druhého.

Ak sa s našimi hodnotami dokážeš stotožniť, určite si budeme rozumieť.

Budujeme značky a tvoríme príbehy, ktoré dlhodobo víťazia v svete meniacich sa kultúr a technológií.

GALTON Brands je brandingová agentúra, s tímom kreatívcov a technologických inovátorov. Základom nášho úspechu sú inovatívne nápady, moderné technológie, ale najmä ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a robia ju dobre. Začali sme ako malé grafické štúdio s tromi nadšencami a veľkou chuťou pracovať. Dnes máme za sebou roky práce s malými i veľkými, domácimi i zahraničnými značkami. Pracujeme pre tuzemské i zahraničné značky v tíme tridsiatich špecialistov.

Naše služby pokrývajú celý životný cyklus značky. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti brandbuildingu, employer brandingu, tvorby webstránok, e-shopov, online a offline kampaní pre klientov HYZA, MATADOR, RESCO, KPMG, ČSOB, Forbes, GSK, ZSE, Foxconn, UNIQA GSC, ING BSS a mnoho ďalších.

Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími je hlavným dôvodom spoločného úspechu – nás aj našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2996060  Megjelentetés dátuma: 8.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac