Area Sales Manager pre stredné Slovensko

Zľavomat.sk

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorého náplňou práce bude:
- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti cestovného ruchu (hotelierstvo)
- riadenie tímu obchodných zástupcov (2-4 členovia)
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu
- návrh a tvorba predajnej stratégie v zverenom regióne
- pravidelná účasť na poradách
- cestovanie v rámci zvereného regiónu (stredné a južné Slovensko)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 Eur fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)+ variabilná neobmedzená zložka

- nadpriemerné a neustále rastúce platové ohodnotenie
- samostatnosť a home office
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku.
-mladý, dynamický pracovný tím
- pohodovú atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- kredity na na ľubovoľné ponuky zo stránky Zľavomat.sk
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

Z časového hľadiska nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov, preto budeme oslovovať iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za Vaše pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii
- aktívny vodič - podmienkou
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné, organizačné a menežérske (riadiace) zručnosti
- vlastný notebook, mobil a auto (preplatené sú pohonné hmoty)
- pracovné nasadenie a dynamika
- samostatnosť

Zľavomat za posledných niekoľko rokov prešiel kompletnou transformáciou značky. Z jedného zo stoviek zľavových portálov na trhu sa stal fenoménom slovenského internetu ako najväčší zážitkový portál na Slovensku. Svojích užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Rok 2018 bol s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom Eur a takmer štvrť miliónmi zákazníkov, zatiaľ najúspešnejším v histórii spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slevomat.cz, s.r.o.-organizačná zložka Slovensko
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava
ID: 3683038   Megjelentetés dátuma: 10.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1200 Eur fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)+ variabilná neobmedzená zložka