Grafička

ZLATO lux s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 83, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú grafičku, ktorá:
- dokáže vypracovať komplexné grafické návrhy od nápadu až po finálny výstup
- ovláda pravopis a gramatiku slovenského jazyka
- dokáže pracovať s textom a má základy copywritingu
- je dobre organizovaná a vie pracovať efektívne
- dodržuje termíny
- hľadá stabilnú prácu v stabilnej spoločnosti
- má chuť pracovať a realizovať sa/svoje nápady
Hlavnou pracovnou náplňou práce bude:
- spolupráca na vytváraní vizuálu spoločnosti ZLATO lux s.r.o.
- tvorba grafických návrhov – print / online grafika (realizácia plagátov, letákov, bannerov, roll up a iných marketingových materiálov)
- návrhy a tvorba kreatívnych konceptov

- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoj kreatívny potenciál
- priateľské pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie s benefitmi

Záujemkyne o danú pracovnú pozíciu možu prísť osobne na pohovor každý piatok od 12.00 hod. Miesto konnania pohovoru je pobočka na Hlavnej ulici č. 83 v Košiciach. Podmienkou je doniesť so sebou aj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť ZLATO lux s.r.o pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Za tento čas si získala stovky spokojných zákazníkov. Zaoberáme sa predajom zlatých šperkov, briliantových šperkov, obrúčok, hodiniek a oceľových šperkov svetoznámych značiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3598834  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650