Manažérka predajne

CARIER s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách 25, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacVieme oceniť schopných ľudí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kolektívu a celkovej administrácie obchodu
- komunikácia s dodávateľmi
- príjem a oceňovanie nového tovaru
- orientácia vo vybranej kategórii tovaru
- práce týkajúce sa chodu prevádzky: inventúry, rozvrhy pracovného času zamestnancov, evidencie tovaru a iné práce týkajúce sa celkového zabezpečenia chodu predajne

- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy
- flexibilná pracovná doba

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu manažérka predajne do Zlatníctva Carmen. Uprednostníme skúsenosti v rovnakej, prípadne podobnej práci. Ak ste energická osoba, motivovaná s pozitívnym prístupom a s radosťou pracujete so zákazníkmi a kolektívom ste tá pravá osoba do nášho kolektívu.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Fotografia nutná.
Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- motivácia
- organizačné schopnosti
- rýchle a kvalitné vybavovanie zverených úloh
- flexibilita, ochota pracovať aj cez víkendy
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- chuť vzdelávať sa a učiť nové veci
- tímová práca
- česť, morálka, etika, poctivosť, dôvera, lojalita sú najcennejšie hodnoty pre prácu v našej spoločnosti

Sme rodinné zlatníctvo a posolstvo elegancie v podobe šperkov prinášame zákazníkom takmer 3 desaťročia. Naša história siaha ešte do roku 1993, keď sme založili malý rodinný podnik na Dolnej 5 v Banskej Bystrici. Neskôr sme sa rozšírili do viacerých predajní a v súčasnosti sa nachádzame v Europa shopping centre ako jediné Banskobystrické zlatníctvo. Na tomto mieste dominujeme už od jeho vzniku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2847271  Megjelentetés dátuma: 29.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac