R&D: Functional Safety Engineer

Krušovce, Topoľčany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 300 EUR/mesiacfinálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

R&D Department is opening a new position Functional safety engineer. We are looking for a dynamic person with knowledge of electronics and electrotechnics.

The main tasks will be:

  • Requesting functional safety documentation from the project team
  • Monitoring the implementation of ISO26262 requirements in the project
  • Definition of the required scope of activities for documentation, verification, and validation of functional safety in the project
  • Evaluation and release of the product functional safety or definition of measures to achieve release
  • Escalation of safety risks to the site responsible for functional safety
  • Initiating of the functional safety life cycle
  • Ensuring that the planned and prescribed activities and tools are carried out and used correctly and completely
  • Support of the project team in the preparation of the technical technical safety concept
  • Participation in customer meetings, professional mediation be-tween the project team and the persons responsible for functional safety at the customer
  • Support of the project team in the development of the verification and validation concept regarding functional safety
  • Regular reporting of the project status regarding functional safety to the project manager and assembly line responsible as well as the group manager ZKW
  • Escalation of problems that cannot be solved in the project to the functional safety manager (RD-025 Functional Safety Man-ager)
  • Contact person in the project team regarding the implementation of safety-related requirements
  • Approval/rejection of work products regarding functional safety
  • Creation and maintenance of the functional safety aspects in the Development Interface Agreement (DIA) with the customer and the supplier
  • Carrying out reviews

  • Spojenie vývoja a výroby prémiových produktov pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia a podpora interného talentu
  • Odborné školenia plne hradené zamestnávateľom
  • Dovolenková a vianočná prémia
  • Ročný bonus
  • Finančná odmena pri pracovných jubileách
  • Benefit Plus – benefity podľa vlastného výberu
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69 EUR
  • Podporujeme a odmeňujeme inovatívne nápady - Idea challenge
  • Vy odporúčate, my odmeňujeme – Referral bonus
  • Flexibilná pracovná doba, home office
  • Eventy a tímbuildingy – ZKW Family Day, Topoľčiansky nočný beh, dni dobrovoľníctva
  • Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností
  • Vždy čerstvé informácie – vlastná aplikácia myZKW

 Bližšie informácie k benefitom radi predstavíme na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektortechnické zameranie alebo manažment kvality

Vodičský preukaz

B

  • Technical university completion
  • Knowledge of ISO 9001, IATF 16949, ISO 26262, VDA 6.3, QS 9000 quality standards
  • Knowledge of quality instruments (FMEA, FTA, Hazard – Ana-lyze)
  • Knowledge about product development process
  • Very good understanding of the system (product)
  • Knowledge of English – level B2, German – advantage
  • In-depth knowledge of the automotive supply industry
  • Knowledge in quality management and quality tools

V R&D oblasti máme tri kariérne stupne odbornosti:

  • Associate - candidate with elementary knowledge in respective area, appropriate also for graduates
  • Expert  - proficient in respective area, having proven experience within development in automotive industry
  • Senior  - products/projects development successful proven track of record, min. 5 projects in ZKW executed, holds status of internal trainer within respective area

Skupina ZKW je špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Vďaka našim zamestnancom a najmodernejším výrobným technológiám vyvíjame a vyrábame komplexné prémiové osvetlenie a elektronické moduly pre medzinárodných výrobcov automobilov. K hlavným výrobkom patria výkonné a nákladovo efektívne kompletné LED systémy. Skupina ZKW má na celom svete spolu dvanásť závodov, ktoré sú inteligentne prepojené v oblastiach vývoja a výroby.

Spoločnosť ZKW Slovakia je druhým najväčším závodom koncernu ZKW. Zamestnávame viac ako 2400 zamestnancov nielen vo výrobe, ale aj vo vlastnom nadčasovom vývojovom centre. Inovatívne produkty profesionálneho slovenského vývoja tak ponúkame pre celosvetový trh už viac ako 10 rokov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.

Aj vy chcete byť súčasťou tímu, ktorý inovuje, napreduje a prekonáva výzvy na ceste k vzniku „svetla“? Ako úspešný hráč ponúkame našim zamestnancom atraktívne a bezpečné pracovné prostredie, v absolútnej zhode s naším sloganom „Bright Minds, Bright Lights".

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy“ Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ďurinová
E-mail: poslať životopis
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku.
ID: 4796970  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac