Lean špecialista (Ref. č.: A398)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: okres Topolčany
Ponúkaný plat (brutto): 1 500 EUR/mes
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za plánovanie a implementáciu nástrojov štíhlej výroby - LEAN (5S, TPM, SMED) v oblasti prvovýroby, výroby a logistiky.
- Vypracovanie štandardov a dokumentácie pre Lean aktivity.
- Stanovenie pravidiel pri optimalizácii procesov.
- Tréning zamestnancov v oblasti Lean aktivít.
- Vedenie a koordinovanie projektového tímu v pridelených projektoch zameraných na optimalizáciu výrobných a logistických procesov.
- Zlepšovanie Kvality/Nákladov/Bezpečnosti/Logistiky a pomoc pri rozvoji KPI výkonnosti spoločnosti činnosťami v rámci rôznych oddelení.
- Tréning a koučovanie miestnych manažérov spolu s tím lídrami a členmi Lean tímu, cieľom ktorého by mal byť rozvoj Lean myslenia a prevzatie zodpovednosti za nepretržitý rozvoj komunikácie medzi členmi Lean tímu.
- Monitorovanie výrobného zariadenia počas výroby, prispôsobovanie TPM tak, aby spĺňali ciele spoločnosti.
- Implementácia Lean ukazovateľov výkonnosti.
- Identifikácia príležitostí na zlepšenie.

Zamestnanecké výhody, benefity

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.
ZKW ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme v spojení s najmodernejšími technológiami
- 13. plat, 14.plat po odpracovaní 5 rokov v spoločnosti, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
- flexibilná pracovná doba
- podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
- firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosti v oblasti LEAN \ PRODUCTIVITY – štíhla výroba, VSM (Value Stream Mapping, štandardizovaná práca, Kaizen, Poka-Yoke, 5S, time study analýza, PDCA
- schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S takmer 2500 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

„Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.“

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the" Controller ") can be found at: https://zkw-group.com / datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
956 31 Krušovce
https://zkw-group.com/sk/
ID: 3759430   Megjelentetés dátuma: 10.9.2019   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1 500 EUR/mes