Recepčná pre ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski High Tatras/ Receptionist for ZION SPA LUXURY in Grand Hotel Kempinski High Tatras

ZION SPA, s.r.o.

ZION SPA, s.r.o., Kúpeľná 6, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z viacerých zložiek, ktoré budú upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vítanie hostí wellness a fitness centra
- Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia (aj v anglickom jazyku)
- Aktívny predaj a poradenstvo (masáže, ošetrenia pleti a tela, kozmetika)
- Zabezpečovanie chodu prevádzky (kontrola priestorov, nahlasovanie zistených závad)
- Administratívna práca (korešpondencia, telefonáty)
- Vypĺňanie denných reportov (základná práca s excelom)
- Práca s kasou

- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Provízia z predaja
- Zamestnanecká strava nad rámec zákona v hotelovej kantíne
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí luxusného spa s unikátnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier priamo z brehu Štrbského Plesa
- Výborná pracovná skúsenosť z 5* prostredia
- Športovo-relaxačné služby
- MULTISPORT karta
- Profesionálne školenia s medzinárodnými kozmetickými značkami
- Interné školenie v oblasti hotelových štandardov
- Možnosť kariérneho postupu
- a mnoho iných benefitov...

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s aktuálnou fotografiou a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Základy

- Profesionálne a príjemné vystupovanie s dôrazom na slušné vyjadrovanie
- Ochota byť nápomocný svojim kolegom a klientom
- Schopnosť rozhodovať sa samostatne, ale zároveň byť tímový hráč
- Schopnosť zatriediť si úlohy podľa dôležitosti
- Vedieť pracovať efektívne a pod tlakom
- Záujem nadobúdať nové vedomosti v oblasti kozmetických značiek
- Podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni, znalosť ďalšieho jazyka je len výhodou

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1162980  Megjelentetés dátuma: 3.1.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac